Banu Kazanç – Beslenme ve Diyet Uzmanı

“Online Diyet” ile 4 Ayda 20 Kilo Vermek Mümkün

“Online Diyet” ile 4 Ayda 20 Kilo Vermek Mümkün

Ünlü tasarımcı Hülda Mangaloğlu “Online Diyet” ile 4 ayda 20 kilo verdi!

Siz de web sitemde yer alan Online Diyet sayfasından kendinize uygun diyet programını seçebilir, direkt benimle iletişime geçerek Online Diyet programına başlayabilirsiniz.

Unutmayın; Online Diyet listelerini, kişiye özel olarak hazırlıyorum.

Fikir edinmeniz için programın adımlarını aşağıda paylaşıyorum:

Banu Kazanç ile Online Diyet Programının Adımları

  1. 0533 381 86 01 numaralı telefondan direkt Banu Kazanç’a ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgiler ve öğrenmek istediğiniz detaylar, bu telefon görüşmesinde size aktarılacaktır.
  2. Banu Kazanç ile tanışma randevusu ücretsizdir. Telefon görüşmesi ya da görüntülü WhatsApp görüşmesi şeklinde gerçekleştireceğimiz bu tanışma randevusunda, Banu Kazanç size programın süreci, işleyişi ve vereceğiniz kilo ile ilgili detaylı bilgi verecektir. Programa başlamadan önce, sizden kan tahlilleri istenecektir. Kan tahlili listesine buradan ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda yaptırmış olduğunuz kan tahlilleriniz var ise tanışma randevusu sırasında yanınızda bulundurmanızı rica ederiz.
  3. Banu Kazanç ile tanışma randevusundan sonra, 45 dakikalık uzun görüşme randevunuz planlanacaktır. Bu 45 dakikalık görüntülü WhatsApp görüşmesinde, Banu Kazanç, size özel diyet programınızı hazırlayacaktır.
  4. Yalnızca “Online Görüşme” içeren paketlerden birini seçtiyseniz; her hafta, sizin için belli bir gün ve saat belirlenmektedir. Bu aralıkta Banu Kazanç ile WhatsApp üzerinden 15-20 dakika görüntülü konuşma gerçekleştireceksiniz. Ancak bu görüşmenin süresi değişebilmektedir. Sağlık durumunuz, kilonuz ve ölçüleriniz kontrol edilerek diyet programınız değiştirilecektir.
  5. Hem “Online Görüşme” hem de “Yüz Yüze Görüşme” içerir. Online Diyet paketlerinden birini mi seçtiniz? O zaman; ayda 2 kez, sizin için belirlenen gün ve saatte Banu Kazanç ile WhatsApp üzerinden 15-20 dakika (duruma göre daha da uzun olabilir) görüntülü konuşma gerçekleştireceksiniz. Sağlık durumunuz, kilonuz ve ölçüleriniz kontrol edilerek diyet programınız değiştirilecektir. Ayda 2 kez de Banu Kazanç ile İstanbul’da yüz yüze görüşecek ve aynı şekilde sağlık durumunuz, kilonuz ve ölçüleriniz kontrol edilerek diyet programınız değiştirilecektir.
a