Banu Kazanç – Beslenme ve Diyet Uzmanı

Banu Kazanç Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 1996 yılında mezun olan Banu Kazanç; kadın-erkek-çocuk olmak üzere hemen her kesimden ve yaş grubundan kişilere sağlıklı beslenme konusunda danışmanlık yapıyor.

Danışanlarına bugüne kadar edindiği deneyimleri aktararak sağlıklı beslenme konusunda bilinçlenmelerine, bunu bir hayat tarzı olarak benimsemelerine ve bu bilgileri yaşantılarına yansıtmalarına yardımcı oluyor. Özel bir hastalığı olan kişilerle çalışırken ise düzenli kilo verimini sağlarken ilaç tedavilerini de minimuma indirmeyi hedefliyor. Diyeti, sadece kilo vermek olarak görmeyen Banu Kazanç, sağlıklı kilonun korunması ve metabolizma hızlandırma amaçlı teknikler öğretiyor.

Bazı dergilere düzenli olarak köşe yazıları yazan Banu Kazanç, sosyal sorumluluğu olarak gördüğü ve halkı bilgilendirmek üzere düzenlenen seminerlere ücretsiz katılıyor, halkın sağlıklı beslenme konusunda bilgilendirilmesi projelerinde gönüllü yer alıyor.

Bir diyetisyenin, danışanına, yazılı bir diyet programı hazırlaması çok kolaydır ama önemli olan zoru başarabilmektir.

Diyetisyenin görevi sadece diyet programı hazırlamak değil, karşısındaki kişiyi doğru ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmaya, diyet yapmaya ve zayıflamaya yönelik çalışmaya motive etmektir. Burada yapılması gereken, diyet programı hazırlamanın yanında iyi bir motivasyon sağlamaktır.

Toplumda bu eksikliği hissettiğim için, bu eğitimi ve diplomayı sizlere daha fazla yardımcı olabilmek için aldım.

Banu Kazanç

Beslenme ve Diyet Uzmanı

Online Diyet
Online Diyet İçin Tıklayınız
Yüzyüze Görüşmeli Online Diyet
Yüzyüze Görüşmeli Online Diyet İçin Tıklayınız

Banu Kazanç ile

Yiyerek Kilo Verin

Ücretsiz İlk Tanışma Randevusu

Telefon görüşmesi ya da görüntülü WhatsApp görüşmesi şeklinde gerçekleştirilecek olan bu tanışma randevusunda, Banu Kazanç size programın süreci, işleyişi ve vereceğiniz kilo ile ilgili detaylı bilgi verecektir.

Online Diyet Listeleri

Banu Kazanç tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Online Diyet programınız boyunca bire bir Banu Kazanç ile iletişimde olacaksınız.

Hemen Arayın

Randevu Alın

istanbul :

Adres: Valikonağı Cad. Asri Apt. No: 137 Kat: 2 D: 11 Nişantaşı/İstanbul

E-mail : banu@banukazanc.com

samsun:

Adres: Kılıçdede Mah. İstiklal Cad. Uzay Apt. No: 173 Kat: 5 D: 9 Samsun

E-mail : banu@banukazanc.com

a