Banu Kazanç – Beslenme ve Diyet Uzmanı

Düğünüm Var
Diyet Programı

Düğünüm Var diyet programında Banu Kazanç ile tanışma randevusu ücretsizdir. Telefon görüşmesi ya da görüntülü WhatsApp görüşmesi şeklinde gerçekleştirilecek olan bu tanışma randevusunda, Banu Kazanç size programın süreci, işleyişi ve vereceğiniz kilo ile ilgili detaylı bilgi verecektir.

Online Diyet listeleri, Banu Kazanç tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Online Diyet programınız boyunca bire bir Banu Kazanç ile iletişimde olacaksınız.

Banu Kazanç
Online Diyet Programları

Düğünüm Var Program 1
Online Diyet Programı


Düğünüm Var

Program 1

Size Özel Planlanmış

Diyet Listesi (Haftalık)

Online Görüşme

(Haftada 1 Kez)
1 Aylık


4 adet


4 adet
2 Aylık


8 adet


8 adet
3 Aylık


12 adet


12 adet
4 Aylık


16 adet


16 adet

Online Diyet programları için belirtilen paket süreleri, standart program süreleridir. Belirtilmiş olan süreler, Online Diyet programını uygulayacak kişinin vermesi gereken kilo doğrultusunda daha kısa ya da daha uzun olabilir. Program süreleri uzadıkça fiyat düşmektedirOnline Diyet programları kişiye özel olduğu için, diyet programının süresi, Banu Kazanç tarafından, diyet programına katılan kişi ile birlikte belirlenmektedir. Banu Kazanç, ayda 5 kilo verdirmeyi hedeflemektedir.

Online Diyet programları; vegan veya vejetaryen beslenenler, şeker hastalığı olanlar, kronik rahatsızlığı bulunanlar için en uygun şekilde düzenlenmektedir.

Düğünüm Var Program 2
Yüz Yüze Görüşmeli Online Diyet Programı


Düğünüm Var

Program 2

Size Özel Planlanmış

Diyet Listesi (Haftalık)

Online Görüşme

(Haftada 1 Kez)

Yüz Yüze Görüşme

(Haftada 1 Kez)1 Aylık


4 adet


2 adet


2 adet2 Aylık


8 adet


4 adet


4 adet3 Aylık


12 adet


6 adet


6 adet4 Aylık


16 adet


8 adet


8 adet

Banu Kazanç ile Online Diyet Programının Adımları

  1. 0533 381 86 01 numaralı telefondan direkt Banu Kazanç’a ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgiler ve öğrenmek istediğiniz detaylar, bu telefon görüşmesinde size aktarılacaktır.
  2. Banu Kazanç ile tanışma randevusu ücretsizdir. Telefon görüşmesi ya da görüntülü WhatsApp görüşmesi şeklinde gerçekleştirilecek olan bu tanışma randevusunda, Banu Kazanç size programın süreci, işleyişi ve vereceğiniz kilo ile ilgili detaylı bilgi verecektir. Online Diyet programına başlamadan önce, sizden kan tahlilleri istenecektir. Kan tahlili listesine buradan ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda yaptırmış olduğunuz kan tahlilleriniz var ise tanışma randevusu sırasında yanınızda bulundurmanızı rica ederiz.
  3. Banu Kazanç ile tanışma randevusundan sonra, 45 dakikalık uzun görüşme randevunuz planlanacaktır. Bu 45 dakikalık görüntülü WhatsApp görüşmesinde, Banu Kazanç, size özel diyet programınızı hazırlayacaktır.
  4. Her hafta, sizin için belirlenen gün ve saatte Banu Kazanç ile WhatsApp üzerinden 15-20 dakika (duruma göre daha da uzun olabilir) görüntülü konuşma gerçekleştireceksiniz. Sağlık durumunuz, kilonuz ve ölçüleriniz kontrol edilerek diyet programınız değiştirilecektir.

Banu Kazanç ile

Yiyerek Kilo Verin

Ücretsiz İlk Tanışma Randevusu

Telefon görüşmesi ya da görüntülü WhatsApp görüşmesi şeklinde gerçekleştirilecek olan bu tanışma randevusunda, Banu Kazanç size programın süreci, işleyişi ve vereceğiniz kilo ile ilgili detaylı bilgi verecektir.

Online Diyet Listeleri

Banu Kazanç tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Online Diyet programınız boyunca bire bir Banu Kazanç ile iletişimde olacaksınız.

Hemen Arayın

Randevu Alın

istanbul :

Adres: Valikonağı Cad. Asri Apt. No: 137 Kat: 2 D: 11 Nişantaşı/İstanbul

E-mail : banu@banukazanc.com

samsun:

Adres: Kılıçdede Mah. İstiklal Cad. Uzay Apt. No: 173 Kat: 5 D: 9 Samsun

E-mail : banu@banukazanc.com

a