Banu Kazanç – Beslenme ve Diyet Uzmanı

Düğünüm Var – Program 2

Banu Kazanç ile tanışma randevusu ücretsizdir. Telefon görüşmesi ya da görüntülü WhatsApp görüşmesi şeklinde gerçekleştirilecek olan bu tanışma randevusunda, Banu Kazanç size programın süreci, işleyişi ve vereceğiniz kilo ile ilgili detaylı bilgi verecektir.

Online Diyet listeleri, Banu Kazanç tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Online Diyet programınız boyunca bire bir Banu Kazanç ile iletişimde olacaksınız.


Düğünüm Var

Program 2

Size Özel Planlanmış

Diyet Listesi (Haftalık)

Online Görüşme

(Haftada 1 Kez)

Yüz Yüze Görüşme

(Haftada 1 Kez)

1 Aylık


1.200 TL


4 adet


2 adet


2 adet

2 Aylık


2.000 TL


8 adet


4 adet


4 adet

3 Aylık


2.500 TL


12 adet


6 adet


6 adet

4 Aylık


3.000 TL


16 adet


8 adet


8 adet


Online Diyet programları için belirtilen paket süreleri, standart program süreleridir. Belirtilmiş olan süreler, Online Diyet programını uygulayacak kişinin vermesi gereken kilo doğrultusunda daha kısa ya da daha uzun olabilir. Program süreleri uzadıkça fiyat düşmektedir. Online Diyet programları kişiye özel olduğu için, diyet programının süresi, Banu Kazanç tarafından, diyet programına katılan kişi ile birlikte belirlenmektedir. Banu Kazanç, ayda 5 kilo verdirmeyi hedeflemektedir.

Online Diyet programları; vegan veya vejetaryen beslenenler, şeker hastalığı olanlar, kronik rahatsızlığı bulunanlar için en uygun şekilde düzenlenmektedir.Banu Kazanç ile Online Diyet Programının Adımları

  1. 0533 381 86 01 numaralı telefondan direkt Banu Kazanç’a ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgiler ve öğrenmek istediğiniz detaylar, bu telefon görüşmesinde size aktarılacaktır.
  2. Banu Kazanç ile tanışma randevusu ücretsizdir. Telefon görüşmesi ya da görüntülü WhatsApp görüşmesi şeklinde gerçekleştirilecek olan bu tanışma randevusunda, Banu Kazanç size programın süreci, işleyişi ve vereceğiniz kilo ile ilgili detaylı bilgi verecektir. Online Diyet programına başlamadan önce, sizden kan tahlilleri istenecektir. Kan tahlili listesine buradan ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda yaptırmış olduğunuz kan tahlilleriniz var ise tanışma randevusu sırasında yanınızda bulundurmanızı rica ederiz.
  3. Banu Kazanç ile tanışma randevusundan sonra, 45 dakikalık uzun görüşme randevunuz planlanacaktır. Bu 45 dakikalık görüntülü WhatsApp görüşmesinde, Banu Kazanç, size özel diyet programınızı hazırlayacaktır.
  4. Ayda 2 kez, sizin için belirlenen gün ve saatte Banu Kazanç ile WhatsApp üzerinden 15-20 dakika (duruma göre daha da uzun olabilir) görüntülü konuşma gerçekleştireceksiniz. Sağlık durumunuz, kilonuz ve ölçüleriniz kontrol edilerek diyet programınız değiştirilecektir. Ayda 2 kez de Banu Kazanç ile İstanbul’da yüz yüze görüşecek ve aynı şekilde sağlık durumunuz, kilonuz ve ölçüleriniz kontrol edilerek diyet programınız değiştirilecektir.
a