Kilo Vermeliyim Diyet Programı

“Kilo Vermeliyim” diyet programında Banu Kazanç ile tanışma randevusu ücretsizdir. Telefon görüşmesi ya da görüntülü WhatsApp görüşmesi şeklinde gerçekleştirilecek olan bu tanışma randevusunda, Banu Kazanç size programın süreci, işleyişi ve vereceğiniz kilo ile ilgili detaylı bilgi verecektir.

Online Diyet listeleri, Banu Kazanç tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Online Diyet programınız boyunca bire bir Banu Kazanç ile iletişimde olacaksınız.

Ailece Kilo Veriyoruz Diyet Programı

Kilo Vermeliyim - Online Diyet Programı


KİLO VERMELİYİM DİYET PROGRAMI 1

Size Özel Planlanmış Diyet Listesi (Haftalık)

Online Görüşme

(Haftada 1 Kez)

1 aYLIK

4 ADET

4 ADET

2 aylık

8 ADET

8 ADET

3 AYLIK

12 ADET

12 ADET

4 AYLIK

16 ADET

16 ADET

Kilo Vermeliyim Diyet Programı

Online Diyet programları için belirtilen paket süreleri, standart program süreleridir. Belirtilmiş olan süreler, Online Diyet programını uygulayacak kişinin vermesi gereken kilo doğrultusunda daha kısa ya da daha uzun olabilir. Program süreleri uzadıkça fiyat düşmektedir. Online Diyet programları kişiye özel olduğu için, diyet programının süresi, Banu Kazanç tarafından, diyet programına katılan kişi ile birlikte belirlenmektedir. Banu Kazanç, ayda 5 kilo verdirmeyi hedeflemektedir.

Online Diyet programları; vegan veya vejetaryen beslenenler, şeker hastalığı olanlar, kronik rahatsızlığı bulunanlar için en uygun şekilde düzenlenmektedir.

Kilo Vermeliyim - Yüz Yüze Görüşmeli Online Diyet Programı


KİLO VERMELİYİM DİYET PROGRAMI 2

Size Özel Planlanmış Diyet Listesi (Haftalık)

Online Görüşme

(Haftada 1 Kez)

Yüz Yüze Görüşme

(Haftada 1 Kez)

1 aYLIK

4 ADET

2 ADET

2 ADET

2 aylık

8 ADET

4 ADET

4 ADET

3 AYLIK

12 ADET

6 ADET

6 ADET

4 AYLIK

16 ADET

8 ADET

8 ADET

Banu Kazanç ile Online Diyet Programının Adımları

  1. 0533 381 86 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgiler ve öğrenmek istediğiniz detaylar, bu telefon görüşmesinde size aktarılacaktır.
  2. Banu Kazanç ile tanışma randevusu ücretsizdir. Telefon görüşmesi ya da görüntülü WhatsApp görüşmesi şeklinde gerçekleştirilecek olan bu tanışma randevusunda, Banu Kazanç size programın süreci, işleyişi ve vereceğiniz kilo ile ilgili detaylı bilgi verecektir. Online Diyet programına başlamadan önce, sizden kan tahlilleri istenecektir. Kan tahlili listesine buradan ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda yaptırmış olduğunuz kan tahlilleriniz var ise tanışma randevusu sırasında yanınızda bulundurmanızı rica ederiz.
  3. Banu Kazanç ile tanışma randevusundan sonra, 45 dakikalık uzun görüşme randevunuz planlanacaktır. Bu 45 dakikalık görüntülü WhatsApp görüşmesinde, Banu Kazanç, size özel diyet programınızı hazırlayacaktır.
  4. Yalnızca “Online Görüşme” içeren Online Diyet paketlerinden birini seçtiyseniz; her hafta, sizin için belirlenen gün ve saatte Banu Kazanç ile WhatsApp üzerinden 15-20 dakika (duruma göre daha da uzun olabilir) görüntülü konuşma gerçekleştireceksiniz. Sağlık durumunuz, kilonuz ve ölçüleriniz kontrol edilerek diyet programınız değiştirilecektir.
  5. Hem “Online Görüşme” hem de “Yüz Yüze Görüşme” içeren paketlerden birini seçtiyseniz; ayda 2 kez, sizin için belirlenen gün ve saatte Banu Kazanç ile WhatsApp üzerinden 15-20 dakika (duruma göre daha da uzun olabilmektedir) görüntülü konuşma gerçekleştireceksiniz. Sağlık durumunuz, kilonuz ve ölçüleriniz kontrol edilerek diyet programınız değiştirilecektir. Ayda 2 kez de Banu Kazanç ile İstanbul’da yüz yüze görüşecek ve aynı şekilde sağlık durumunuz, kilonuz ve ölçüleriniz kontrol edilerek diyet programınız değiştirilecektir.

Banu Kazanç ile

Yiyerek Kilo Verin

  • Ücretsiz İlk Tanışma Randevusu

Telefon görüşmesi ya da görüntülü WhatsApp görüşmesi şeklinde gerçekleştirilecek olan bu tanışma randevusunda, Banu Kazanç size programın süreci, işleyişi ve vereceğiniz kilo ile ilgili detaylı bilgi verecektir.

  • Online Diyet Listeleri

Banu Kazanç tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Online Diyet programınız boyunca bire bir Banu Kazanç ile iletişimde olacaksınız.

banu-kazanc-online-diyet